Викладач факультету міжнародних економічних відносин взяла участь у тренінгу для викладачів «Training of trainers»

Протягом лекцій розібрали багато питань, серед яких – особливості дискусії та методи, завдяки яким можна впоратися з пасивною та неконтрольованою аудиторією

Викладач факультету міжнародних економічних відносин Діана Стеблак eзяла участь у тренінгу для викладачів «Training of trainers», який відбувся 21–23 квітня в Києві.

Організували захід Інститут демократії та соціального прогресу в співпраці із регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта.

Основною метою тренінгів для викладачів є ознайомлення з найкращими практиками та інструментами організації та проведення навчальних заходів, а голландський досвід використання інтерактивних форматів і практик, адаптований до українських реалій, буде корисним для впровадження в повсякденну роботу.

Діана Стеблак

У рамках тренінгу відбулося чимало цікавих теоретичних і практичних занять, інтерактивних майстер-класів та воркшопів. Учасники опановували мистецтво публічних виступів, ораторські навички, особливості мотивації та багато іншого. Протягом лекцій розбирали багато питань, серед яких – особливості дискусії та методи, завдяки яким можна впоратися з пасивною та неконтрольованою аудиторією.

«Всі практичні й теоретичні тренінги, – коментує Діана Стеблак, – виявилися інтерактивними й сучасними завдяки талановитим тренерам – Катерині Везєлєвій та Богдану Ференцу, які показали чудовий майстер-клас того, яким повинен бути справжній тренер! Андрій Шевчук на основі презентації продемонстрував, як саме залучати інтерактивні методи у навчальний процес та робити його  не нудним для студентів. Надзвичайно приємно відзначити, що одним із керівників заходу був випускник факультету міжнародних економічних відносин Ігор Ільтьо. Тренінг для викладачів є прикладом того, як викладач-тренер повинен вдосконалювати себе, вміти змінюватися, дослухаючись до студентів, адже основна його мета – дати їм ті знання, які вони в майбутньому зможуть використати».

За інформацією кафедри міжнародних відносин

Читати також Цього ж автора