Середа, 24.05.17, 05:21 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Викладач кафедри англійської філології взяла участь у семінарі щодо створення центрів англомовного письма в українських університетах

Викладач кафедри англійської філології ФІФ Ужгородського університету Олеся Решетар взяла участь у практичному семінарі «Створення центрів англомовного письма в українських університетах: передумови і практичний досвід», організованому Центром англомовного письма при кафедрі англійської мови Національного університету «Києво-Могилянська академія» за підтримки Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні.

Олеся Решетар

Мета семінару – представити та обговорити досвід створення й розвитку центру англомовного письма як джерела практичної допомоги з удосконалення писемних навичок, заснованого на моделі надання консультацій «студенти для студентів» (тьюторської допомоги).

Відкривав семінар Джон Сільвер, директор Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні, серед учасників семінару – вчитель-методист зі США Сенека Раян, завідувач кафедри англійської мови Києво-Могилянської академії Дмитро Мазін, представники Американської ради Тарас Тимочко та Яна Чапайло, співзасновники центру, працівники кафедри англійської мови Національного університету «Києво-Могилянська академія» Оксана Качурець та Ярослава Федорів і понад 50 представників професорсько-викладацького складу вишів з усієї України.

На семінарі центри англомовного письма розглядалися як такі, що надають можливість підтримки викладацького складу в навчанні письма, особистісного й професійного зростання і студентів, і викладачів та звертають особливу увагу на питання академічної доброчесності.

Учасники семінару обговорили створення центру не тільки як організованої навчальним закладом підтримки студентів, а й у більш глобальному масштабі – як платформу для дослідження у рамках письма й методики, надання різноманітних послуг та засіб посилення міжнародної співпраці, як крок до створення всеукраїнської мережі таких центрів.

Робота семінару була надзвичайно цікавою та плідною, зауважує учасниця від УжНУ Олеся Решетар.

За інформацією кафедри англійської філології

Теорія і практика | 01.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 664 | 0.0/0
Теги: «Створення центрів англомовного пис, ФІФ, семінар