Викладачі факультету туризму та МК долучилися до профорієнтаційної роботи

Викладачі факультету туризму та міжнародних комунікацій активно долучилися до профорієнтаційної роботи, яку провадить професорсько-викладацький склад Ужгородського університету.

Днями заступник декана факультету, кандидат географічних наук, доцент Надія Чир та професор, доктор історичних наук, заслужений працівник освіти України Василь Гарагонич побували у Мукачівському аграрному коледжі, який також готує фахівців для сфери туризму.

Плідним було спілкування з директором коледжу, заслуженим працівником ветеринарної медицини України Юрієм Садварі, колегами-викладачами.

Відтак науковці УжНУ зустрілися з молоддю, що здобуває тут туристичний фах, докладно поінформували їх про вступ до Ужгородського університету, умови навчання та відпочинку, запросили на екскурсію у виш.

Наприкінці зустрічі викладачі УжНУ відповіли на питання аудиторії та сфотографувалися на згадку зі слухачами.

Вл. інф.