Викладачі кафедри міжнародних комунікацій узяли участь у зимовій школі в рамках проекту Британської ради

Викладачі УжНУ взяли участь у зимовій школі педагогічної майстерності в рамках проекту Британської ради «Англійська мова для університетів». Загалом захід зібрав 145 учасників з 15 навчальних закладів України.

17 викладачів з 6 факультетів та природничо-гуманітарного коледжу УжНУ стажувалися за трьома напрямками:

• викладання англійської мови професійного спрямування (ESP),
  • викладання англійської для академічних цілей (ATE),
  • викладання фахових дисциплін англійською мовою (EMI).

Викладачі кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму й міжнародних комунікацій Ірина Дацків та Людмила Коваль працювали в групі, де поглиблювали навички англійської мови професійного спрямування.

Було охоплено 11 модулів за британською програмою CiVELT (сертифікат з викладання англійської мови професійного спрямування).

За словами учасників, 5-денний тренінг відбувався у позитивній атмосфері, а практичне спрямування запропонованих тем дозволило проаналізувати роботу зі студентами в аудиторії, дістати поради щодо планування, мотивації, підбору матеріалів і підручників. Сама побудова тренінгу вдало поєднала інноваційні підходи до роботи в групі, які можна впроваджувати зі студентами.

Важливим компонентом тренінгу було спілкування з колегами з інших навчальних закладів та ознайомлення з їх практиками й напрацюваннями в роботі.

Наразі викладачі планують заходи, щоб обмінятися досвідом із колегами.

За інформацією координатора проекту,
ст. викладача кафедри міжнародних комунікацій Людмили Коваль