П`ятниця, 23.06.17, 13:23 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Підсумки

Кафедра полікультурної освіти та перекладу підбила підсумки Року англійської мови на факультеті МПМБ

Викладачі кафедри полікультурної освіти та перекладу факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу УжНУ долучилися до організації заходів, що відбуваються з ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки України та Британської ради в Україні з нагоди офіційного закриття Року англійської мови в нашій державі. «Public Diplomacy», «Cultural Diplomacy» та «Soft Power. Does it work?» – теми, запропоновані Британською радою для англомовних дискусій в університетах.

На нашому факультеті з доповідями англійською мовою виступили студентки І та ІІІ курсів спеціальності «Країнознавство» Катерина Вознюк та Дениса Грабовська, студентка ІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Наталія Шіляк та ініціювали дальшу дискусію зі студентами І та ІІ курсів спеціальностей «Країнознавство», «Міжнародна інформація» та «Міжнародні відносини».

Наталія Шіляк акцентувала увагу аудиторії на особливостях культурної дипломатії України у порівнянні з культурною дипломатією Європейського Союзу та Великобританії. Доповідачкою було охарактеризовано основні напрямки української культурної дипломатії та виокремлено найголовніші з них.

Дениса Грабовська поділилася своїм розумінням поняття soft power та важливість застосування т. зв. м’якої сили на противагу твердій силі (hard power) у зовнішній політиці України.

Катерина Вознюк ділилася думками про публічну дипломатію в Україні. Особливо цікавою для аудиторії виявилася інформація про платформу  «MyUkraineIs» – проект Міністерства закордонних справ України, який було створено для подолання наявних стереотипів про Україну у світі та участі в ньому кожного охочого громадянина нашої держави.

За інформацією деканату факультету МПМБ

Підсумки | 24.12.16 | Додав Г_Кришiнець | 334 | 5.0/1