Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Кафедра полікультурної освіти та перекладу підбила підсумки Року англійської мови на факультеті МПМБ

Особливо цікавою для аудиторії виявилася інформація про платформу «MyUkraineIs»

0 445
Викладачі кафедри полікультурної освіти та перекладу факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу УжНУ долучилися до організації заходів, що відбуваються з ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки України та Британської ради в Україні з нагоди офіційного закриття Року англійської мови в нашій державі. «Public Diplomacy», «Cultural Diplomacy» та «Soft Power. Does it work?» – теми, запропоновані Британською радою для англомовних дискусій в університетах.

На нашому факультеті з доповідями англійською мовою виступили студентки І та ІІІ курсів спеціальності «Країнознавство» Катерина Вознюк та Дениса Грабовська, студентка ІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Наталія Шіляк та ініціювали дальшу дискусію зі студентами І та ІІ курсів спеціальностей «Країнознавство», «Міжнародна інформація» та «Міжнародні відносини». 

Наталія Шіляк акцентувала увагу аудиторії на особливостях культурної дипломатії України у порівнянні з культурною дипломатією Європейського Союзу та Великобританії. Доповідачкою було охарактеризовано основні напрямки української культурної дипломатії та виокремлено найголовніші з них.

Дениса Грабовська поділилася своїм розумінням поняття soft power та важливість застосування т. зв. м’якої сили на противагу твердій силі (hard power) у зовнішній політиці України.

Катерина Вознюк ділилася думками про публічну дипломатію в Україні. Особливо цікавою для аудиторії виявилася інформація про платформу  «MyUkraineIs» – проект Міністерства закордонних справ України, який було створено для подолання наявних стереотипів про Україну у світі та участі в ньому кожного охочого громадянина нашої держави.

За інформацією деканату факультету МПМБ

Залишіть відповідь

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.