Випускникам медичного факультету УжНУ вручили дипломи про вищу освіту

Усього цьогорічних випускників медфаку 196, з них 36 отримали дипломи з відзнакою

Випускникам медичного факультету УжНУ вручили дипломи про вищу освіту

24 червня у Великій залі ректорату Ужгородського університету першим цьогоріч у виші дипломи вручили випускникам медичного факультету. Документи про вищу освіту отримали вже колишні студенти спеціальностей «Лікувальна справа», «Сестринська справа» та «Фармація».

Випускники

Розпочали захід із виконання Державного Гімну України. Відтак першим привітав присутніх зі святом декан медичного факультету Олександр Болдижар:

Урочистий момент

«Мені дуже приємно, що сьогодні наших колег зібралася повна зала. Адже відтепер я можу називати вас саме «колегами». Професія медика є популярною в нашій державі, тому я вірю, що ви знайде в ній своє місце. Цінуйте дружбу, яка склалася між вами протягом цих років, і підтримуйте одне одного надалі».

Наступним слово взяв ректор Ужгородського університету Володимир Смоланка. «Ми дуже пишаємось тим, що звання медика ви здобули в стінах нашого вишу. Та насправді ваше навчання тільки почалося, адже ми здобуваємо знання протягом усього життя. Будьте відкритими, ставте перед собою нові цілі, розвивайтеся!» – побажав  випускникам Володимир Іванович. Відтак англійською мовою привітав зі святом й іноземних випускників.

Вітання випускникам

Після цього перейшли до вручення дипломів. Усього цьогорічних випускників медичного факультету аж 196. З них – 36 отримали дипломи з відзнакою. Нагороджували випускників ректор УжНУ  Володимир Смоланка, декан медичного факультету Олександр Болдижар, проректор УжНУ Володимир Фекета, заступники декана медичного підрозділу Михайло Кочмарь та Сергій Бойко тощо.

Урочистий момент

З вітальним словом виступили й самі студенти. Так, привітали колег староста 6-го курсу напряму «Лікувальна справа» Марина Бабич та староста 5-го курсу відділення «Фармація» Наталія Бай. Іноземних випускників УжНУ привітали студенти Г’юадалу Раму Абгіруп та Окоро Еммануел, які пізніше разом з ними прочитали клятву Гіппократа англійською мовою.

Окрім численних промов-привітань, новоспечених медиків поздоровили й у музичному форматі. Так, у дуеті на сцені виступили з піснею студенти Шрав’я Німалла та Ад’єолува Осадаре Олуборі. Виконала вокальну композицію також студентка УжНУ Каміла Ковач.

На завершення присутні в залі нинішні медики, медсестри та фармацевти прочитали клятву лікаря України й заприсяглися бути їй вірними все життя.

Антоніна Чундак,
фото, відео Роберта Паппа