Понеділок, 26.06.17, 06:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Випускники біофаку УжНУ матимуть змогу здобути диплом і литовського Університету Вітовта Великого

18–20 травня на базі Університету Вітовта Великого у литовському Каунасі відбулася міжнародна конференція SmartBio, в якій узяли участь науковці різного профілю з більш ніж десяти країн.

Людмила Симочко

Однією з найбільш численних на форумі була українська делегація, представлена дослідниками з різних університетів та академічних наукових установ. У конференції взяли участь і науковці Ужгородського національного університету Людмила Симочко, Роман Кіш на чолі з деканом біологічного факультету Ярославою Гасинець. Наші представники виголосили дві усні доповіді (Embryology of Some Species of Rosaceae from Eastern Carpathians – Ya. Hasynets; Antibiotics and Antibiotic Resistance of Soil Bacteria in Ecosystems – L. Symochko), продемонстрували постер (Rare and Threatened Habitats of Transcarpathia (Ukraine) – R. Kish).

Під час конференції відбулися численні зустрічі нашої делегації з керівництвом факультету природничих наук каунаського вишу, очільниками наукових лабораторій, а також керівництвом Університету Вітовта Великого.

Було обговорено низку важливих питань щодо співпраці двох вишів у рамках програми «Подвійний диплом» зі спеціальності «Біологія». Адже це можливість для наших студентів одночасно навчатися в УжНУ та в Університеті Вітовта Великого, відтак здобути два дипломи (один із яких – європейського зразка, що визнається в ЄС, США, Канаді, Австралії). Крім того, погодили питання щодо уніфікації навчальних програм, проходження практик, післядипломного стажування, аспірантури та докторантури на базі Університету Вітовта Великого.

Ужгородська делегація висловлює велику подяку організаторам конференції за чудову роботу як самого форуму, так і влаштування у позаконференційний час численних зустрічей представників делегацій з різних країн. Конференція, за всіма ознаками, стане традиційною і, враховуючи якість та чітку організацію, значно розширюватиме як коло учасників, так і тематику доповідей.

Вл. інф.

Наукові форуми | 29.05.17 | Додав Г_Кришiнець | 709 | 5.0/2