Неділя, 28.05.17, 21:23 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Випускники географічного факультету – також із документами про вищу освіту
Перший випуск кафедри лісівництва

Днями у холі головного корпусу УжНУ відбулася й урочиста церемонія вручення дипломів випускникам географічного факультету.

Гості свята

Декан географічного факультету Іван Калинич привітав молодь з перехідним етапом у житті, а також зауважив: «Сумно, бо доводиться з вами розлучатися, але й радісно, адже бачимо добре виконану роботу. Друзі, тримайте високо планку випускника Ужгородського університету!». Також Іван Васильович додав, що для власників диплома геофаку завжди знайдеться гідне місце праці у Закарпатській області й не тільки.

Віктор Мікулін

На свято завітали й представники місцевої влади. Заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Микулін передав вітання від губернатора Геннадія Москаля, додавши: «Ви не прощаєтеся з вишем! Альма-матер залишиться у ваших серцях назавжди. Тут ви здобули прекрасний фах. У нашому регіоні багаті землі, яким ви потрібні. Ми чекаємо вас і ваших знань!».

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак побажав уже вчорашнім студентам знайти своє місце в житті й гідно представляти УжНУ в Україні та за її межами. «Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Мирного неба і добробуту вам», – наголосив пан Білак.

Ігор Орос вручає подарунок

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук побажала випускникам кар’єрного зростання та запросила на роботу молодих спеціалістів.

Крім теплих слів та побажань, начальник відділу Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства Ігор Орос подарував цінний презент – стаціонарний комп’ютер, який геофак радо прийняв.

Ігор Король

Від імені ректорату привітав магістрів та спеціалістів проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Географічний факультет є одним із наймолодших підрозділів в Ужгородському університеті, утім і одним із кращих. Приємно бачити, як цей підрозділ розвивається. Хочу, щоб знання, здобуті в нашому виші, стали у пригоді вам у майбутньому».

Степан Поп

Перший декан, завідувач кафедри географії та раціонального природокористування Степан Поп наголосив на важливості моменту вручення дипломів: «Ви йдете у велику дорогу після старанного навчання у вищій школі. Зізнаюся чесно: ми були вимогливими, але ви будете нам вдячні. Ми підготувати фахівців, які здатні будувати Україну. Нашим завданням було не тільки дати вам знання, а й навчити учитися. Я впевнений, що ми виконали свою місію успішно. У добру путь! Божого вам благословення!».

Владислав Пересоляк

Із щирими привітаннями до випускників звернувся завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру Владислав Пересоляк: «Хочу, щоб ви були патріотами своєї держави, свого університету, своєї землі і своєї сім’ї, тоді матимете майбутнє!»

Людвіг Потіш

Естафету поздоровлень перейняв завідувач кафедри лісівництва Людвіг Потіш, який не стримував емоцій цього дня, адже відправляв у самостійне плавання перших випускників свої кафедри. «Ви перший випуск лісівників в УжНУ. Вас багато, і це тішить, а ще більше радує той факт, що більшість із вас уже працевлаштовані. Бажаю вам реалізації і всього тільки найкращого!».

Магістри-геодезисти

Ледь не зі сльозами на очах дякували студенти своїм наставникам та дорогим викладачам, з якими за п’ять з половиною років встигли поріднитися.

Відтак відбулося вручення дипломів. Приємну місію доручили здійснити гостям та завідувачам кафедр. Свої «посвідки дорослості» отримали 15 магістрів та 6 спеціалістів напряму «Географія», 7 магістрів – «Землевпорядкування та кадастру» та 22 магістри «Лісового господарства». Вітаємо випускників!

Віра Лабич

Традиції | 09.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 345 | 0.0/0