Четвер, 27.07.17, 03:46 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Випускникам туристичного обслуговування природничо-гуманітарного коледжу вручили дипломи

Днями природничо-гуманітарний коледж Ужгородського університету по-родинному виряджав своїх випускників-туризмознавців у професійну дорогу.

Володимир Росоха

Вітальними словами дійство розпочав директор ПГК, відмінник освіти України Володимир Росоха, котрий побажав юним туризмознавцям успіху у майбутніх професійних чи навчальних звершеннях.

Ігор Король

Привітати випускників прийшли поважні гості – проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король та декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталія Габчак.

Висловивши молоді теплі слова й пригадавши роки свого навчання, Ігор Іванович та Наталія Францівна вручили дипломи вже колишнім студентам коледжу.

Окрасою довгоочікуваної події стали вокальні подарунки коледжанок: Яни Голінки – фіналістки конкурсу «Студент року - 2016», Вікторії Децьо, Крістіни Бенків.

Ярина Пащук

Надзвичайно зворушливою була промова Ярини Пащук – переможниці міжнародних конкурсів імені П. Яцика і Т. Шевченка, власниці червоного диплома, а нині першокурсниці спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю» на відділенні журналістики УжНУ, котра висловила щиру подяку викладачам, які доклали зусиль до гартування її характеру. Найнижчий уклін був присвячений мамі, викладачці коледжу Галині Пащук, – людині, яка в скрутні моменти не давала розслабитися, морально підтримувала.

Наталія Габчак з випускницею ПГК

Приємні слова лунали й від викладачів: куратор групи випускників, викладач української мови та літератури Мар’яна Андрусь побажала власникам дипломів мати крила, щоб допомагали літати, а в слизьку дорогу – не дали впасти. У виступі Мар'яни Володимирівни відчувалися й сумовиті нотки через розлуку з дорогими серцю академдітками.

Завершила дійство мама випускниці Вікторія Чучка, котра висловила подяку персоналу коледжу за їхню турботу й велику любов до своїх вихованців, а також побажала терпіння, наснаги на довгі літа праці.

Марія Шелельо

Традиції | 13.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 275 | 5.0/1