Декан фізичного факультету Володимир Лазур нині святкує День народження!

Вітаємо, шановний імениннику!

Декан фізичного факультету Володимир Лазур нині святкує День народження!
Свою 67-му річницю святкує сьогодні надзвичайно цілеспрямована людина, котра поєднує всі найпрекрасніші людські якості, – Володимир Юрійович Лазур, декан фізичного факультету, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.
Досягнення цієї особистості й у сфері прикладних наук, і в житті факультету не перерахувати, адже його руки збудували фундамент виховання висококваліфікованих спеціалістів.
Шановний імениннику, щиро вітаємо Вас із цим чудовим днем. Хай Ваша стежина буде встелена лише позитивними емоціями, хай негаразди оминають десятою стороною. Міцного Вам здоров’я та вагомих успіхів у роботі!
З повагою – колектив фізичного факультету УжНУ