Вітаємо всіх, хто служить закону, з професійним святом!

Хай справджуються всі Ваші сподівання та звершуються добрі справи в ім’я України і всього українського народу!

Вітаємо всіх, хто служить закону, з професійним святом!
8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Свято, яке об’єднує правників різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців, було започатковане 1997 року згідно з указом Президента. Деканат юридичного факультету УжНУ долучається до привітань колег-правників.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Велика честь і величезна відповідальність – бути юристом. Адже забезпечення прав і свобод кожного громадянина, зростання правової держави, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від Вас – суддів, адвокатів, нотаріусів, юристконсультів, працівників правоохоронних органів, вчених-правників.

Щиро бажаємо Вам професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої  держави. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Деканат юридичного факультету УжНУ