Стали відомі переможці в загальноуніверситетському брейн-рингу – 2016!
У рамках Тижня студентства запланували низку заходів. Зокрема, провели день самоврядування здобувачів фаху та конкурс на найкращу кімнату студмістечка УжНУ. А 15 листопада в конференц-залі зеленого корпусу відбувся загальноуніверситетський брейн-ринг.

Учасників вітає Ігор Студеняк

Організували захід профком студентів і відділ гуманітарно-виховної роботи. Контролювали чесний перебіг гри Ростислав Головчанський, Марія Яцьків, Катерина Кузнєцова, Крістіна Варварук, Олександр Лошак.

Регулював «градус» запитань ведучий Федір Шандор, котрий наголосив: у «Що? Де? Коли?» треба знати, а в брейн-ринзі — думати,  адже відповідь прихована в завданні.

Першим вітальне слово взяв проректор із наукової роботи Ігор Студеняк: «Керівництво УжНУ пишається золотим фондом розумників, присутніх у залі. Перед вами велике майбутнє! Цікавих виступів, перемог!»

Під час гри

Голова студради Олександр Варшава, своєю чергою, зазначив: радий бачити активну молодь, побажав цікавої та напруженої гри».

Команди сформували з 5 представників від кожного факультету-учасника (всього – 21 підрозділ). Через відбір визначили чвертьфіналістів, серед яких фізики, медики, математики, юристи, туристи, представники ФІТ. Рівень IQ визначали у попарних поєдинках. Якщо жодна з команд не давала відповіді, її міг озвучити хтось із залу й отримати солодкий презент.

Команда-переможець матфаку

За результатами інтелектуальних змагань найкмітливішими серед студентів стали математики, котрі вийшли у суперфінал із викладачами. Після напруженої боротьби й нічийного рахунку журі вирішило грати до першої правильної відповіді. Запитання про єдиний чистий образ, який став символом Святого Духа (голуб), принесло команді юнаків-математиків абсолютну перемогу в загольноуніверситетському брейн-ринзі 2016 року. Хлопці отримали кубок, дипломи, грошовий приз 3000 грн та інші подарунки.

Срібними призером стала команда факультету туризму та міжнародних комунікацій (виграна сума – 2 тисячі грн), бронзовим – колектив ФІТ (1 тисяча грн).

Бажаємо нових звершень!

Ольга Брайлян