Визначити діагноз та вивчити нове допоможе… мобільний додаток: студенти-медики йдуть у ногу з часом

Завдяки тісній співпраці UMSA з розробниками додатку студенти УжНУ дістають безкоштовний доступ до платформи на один місяць

Упродовж місяця студенти-медики Ужгородського національного університету випробовуватимуть навчальну платформу AMBOSS – у такий спосіб молодь має змогу постійно удосконалювати й поглиблювати свої знання.

Платформа розроблена представниками Німецької асоціації студентів-медиків і вже упродовж 3 років активно використовується студентами у всьому світі.

Доступ до користування ресурсом платний, але завдяки тісній співпраці UMSA з розробниками додатку студенти Ужгородського університету дістають безкоштовний доступ до платформи на один місяць, – повідомляють на офіційній сторінці UMSA Uzhhorod.

Платформа містить цілу медичну бібліотеку, інтерактивні відео, ренгтени, ЕКГ, дані УЗД, КТ та МРТ-знімків, тести для перевірки знань. За допомогою спеціального режиму програма виділить патологічні зміни, на які слід звернути увагу, тож це дасть змогу не пропустити жодну патологію.

Програма містить медичну бібліотеку, де зібрано доказову інформацію зі всіх медичних тем із гіперпосиланнями у тексті та можливістю паралельно вести власні замітки-конспекти, та QBank – базу тестів за типом американських USMLE, що розроблені для навчання студентів. До моменту визначення остаточної відповіді можна скористатися підказками: в умові тесту підсвітити ключові слова чи дістати пораду лікаря, що повинно наштовхнути на правильну відповідь. Крім того, кожен варіант відповіді супроводжується поясненням, чому він є правильним/неправильним, також подаються альтернативні варіанти за умови іншої постановки питання. Після проходження тестування програма провадить статистичну обробку сеансу і вказує слабкі місця – теми, на які потрібно звернути більше уваги.

Посилання на сторінку додатка, створену спеціально для студентів Ужгородського національного університету з безкоштовним доступом на 1 місяць тут. Код: UzhhorodMedicalsMay2017

Докладніше про платформу – у відео.