Вийшов друком збірник матеріалів студентської наукової конференції «Актуальні проблеми історії та міжнародних відносин»

У грудні 2017 року побачив світ збірник матеріалів студентської наукової конференції «Актуальні проблеми історії та міжнародних відносин». Він сформований за підсумком роботи студентської наукової конференції, яка відбулася 26 квітня 2017 р. на факультеті історії та міжнародних відносин ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Вміщені у збірнику статті та тези доповідей торкаються різних аспектів вітчизняної та зарубіжної історії, міжнародних відносин, менеджменту та маркетингу, полікультурної освіти.

Збірник розрахований на учасників конференції, а також аспірантів, студентів та школярів, які цікавляться гуманітарними і суспільними науками та провадять дослідження в цих галузях.

Вл. інф.