Міжнародники УжНУ активізували профорієнтаційну роботу

На початку квітня представники факультету міжнародних економічних відносин навідалися до Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ступенів №7

Міжнародники УжНУ активізували профорієнтаційну роботу

На початку квітня представники факультету міжнародних економічних відносин профорієнтували учнів 11-го класу Ужгородської ЗОШ І–ІІІ ступенів №7.

Викладачі кафедри прикладної лінгвістики Олеся Шовкович та Олена Табанюхова ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, за якими можна здобути вищу освіту на факультеті МЕВ. Гості показали відео й презентацію про підрозділ, роздали буклети, де докладно описано всі спеціальності, орієнтовні сфери працевлаштування й посади, які можуть обіймати майбутні фахівці.

Учні активно цікавилися умовами вступу та перспективами навчання на відділеннях міжнародних економічних відносин та прикладної лінгвістики. Колектив факультету завжди радо вітає кращих із кращих випускників міста й області!

Міжнародники УжНУ активізували профорієнтаційну роботуВисловлюємо щиру вдячність за організацію зустрічі класному керівникові 11-го класу Ользі Василівні Кондор.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин