Студенти-туризмознавці весело і з користю провели вікенд у Воєводині

Тренінги на тему «Ефективні комунікації в команді» в рамках міжнародного форуму неформальної освіти націлені на активну українську та словацьку молодь, якій до снаги перетворити кордони на можливості

Студенти-туризмознавці весело і з користю провели вікенд у Воєводині
«GenerationWE стирає кордони» – під таким гаслом відбувся міжнародний форум неформальної освіти, учасниками якого стали студенти факультету туризму та МК.

Під егідою Карпатської фундації в Україні та Словаччині в туристичному комплексі «Воєводино» на Перечинщині в приємній невимушеній атмосфері в ці вихідні відбулися тренінги на тему «Ефективні комунікації в команді». Навчання націлене на активну українську та словацьку молодь, якій до снаги перетворити кордони на можливості.

Студенти-туризмознавці весело і з користю провели вікенд у Воєводині

Навіть мовний бар’єр не став на заваді студентам. Власне, така двостороння зустріч показала, що молодь активно бере участь у реалізації різноманітних проектів, спрямованих на розвиток своїх громад, відкрита до всяких ініціатив і починань.

Студенти-туризмознавці весело і з користю провели вікенд у Воєводині

Окрім навчання, студенти весело проводили час за активним відпочинком у мотузковому парку, каталися на конях і, звичайно, прогулювалися парком Шенборна. Першокурсниця Марія Заболотна розповідає: «Я дуже задоволена що мені випала нагода відвідати туристичний комплекс «Воєводино». Для мене ці кілька днів стали найкращим вікендом у житті: нові знання, нові друзі, емоції і просто хороший настрій….

Ми відвідали чимало тренінгів, як-от: «Комунікація в команді», «Бар’єри комунікації», «Невербальна комунікація», «Лідерські навички» та ін. Головне їхнє правило − вільнодумство та демократія. Ми не просто весело проводили час, а набули практичних навичок спілкування, вчилися чути одне одного. Кожен відчував себе важливим членом команди. І вже після першого тренінгу ми стали однією маленькою сімʼєю».

Студенти-туризмознавці весело і з користю провели вікенд у Воєводині
За інформацією деканату факультету туризму та МК