Співорганізатором мандрівної фотовиставки «Екологія та право» став юридичний факультет УжНУ

Експозиція діє в рамках фестивалю «Docudays», головна тема якого – «Чотири градуси» – цьогоріч присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля

17 листопада в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відкрилася Мандрівна дитяча фотовиставка «Екологія та право» у рамках ХІV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays».
Учасники конкурсу

Організатор виставки Марія Симкович зауважила, що такий захід уже традиційний, адже організовується вчетверте. За словами співкоординатора фестивалю доцента юридичного факультету УжНУ Марії Менджул, місце проведення обрали не випадково: організатори вирішили додати до відреставрованої культурної пам’ятки трішки дитячої творчості.

На креатив молодь надихнули перегляди фільмів про права людини у рамках ХІV Мандрівного фестивалю «Docudays ua».

Переможців нагороджували грамотами

Головна тема цьогорічного фестивалю – «Чотири градуси» – присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує на планеті природні катаклізми. Фестиваль пропонує відвідувачам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції тощо.

Привітали гостей і нагородили цінними призами та спеціальними нагородами найталановитіших учнів міста начальник Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Руслана Натуркач, декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур, начальник управління освіти міської ради Оксана Бабунич.

За інформацією доцента юридичного факультету Марії Менджул
Фото Ксенії Шокіної