Меценат із Польщі Владислав Гжещук допомагає українцям уже не вперше

За підтримки польських спонсорів на факультеті міжнародних відносин обладнали комп’ютерний класЗа підтримки польських спонсорів на факультеті міжнародних відносин обладнали комп’ютерний клас

8 серпня факультету міжнародних відносин УжНУ офіційно передали 17 комп’ютерів, які подарував спонсор з Польщі Владислав Гжещук. Комп’ютерну техніку пан Владислав привіз особисто, а декан факультету Микола Палінчак та завкафедри теорії та практики перекладу Іван Зимомря влаштували екскурсію підрозділом і нагородили мецената грамотою.

Пан Владислав розповідає, що давно співпрацює й товаришує з факультетом міжнародних відносин УжНУ, тому вирішив надати підрозділу адресну допомогу. «З паном деканом і професором Зимомрею маю давні контакти, ми зустрічаємося і співпрацюємо. Україна й українська молодь близька моєму серцю, і та допомога, яку можу надати, хоч і невелика, але від щирого серця. Сподіваюся, що ваша молодь буде освіченою й творитиме майбутнє своєї країни», – каже Владислав Гжещук.

Така допомога від Владислава Гжещука не перша – він часто сприяє українським сім’ям, котрі потребують допомоги, по всій нашій країні.

Микола Палінчак

Декан факультету Микола Палінчак додає: «Наші студенти вже вивчають польську мову, тепер плануємо відкрити Центр польської культури, почесним президентом якого стане пан Владислав Гжещук. Ця установа займатиметься різними питаннями: наприклад, гуманітарною допомогою дитбудинкам, поширенням польської культури й досвіду в нас».

Крім цього, вже цього року польська сторона готова прийняти на фірму «Brökelmann Group» на оплачувану практику наших студентів-міжнародників як менеджерів, логістів з можливістю дальшого працевлаштування.

Ксенія Шокіна