Ужнівські фехтувальники-паралімпійці привезли медалі всіх проб з Кубка України

Вітаємо Максима Магулу, Надію Дьолог і Тимура Попадича з успішними виступами!

Ужнівські фехтувальники-паралімпійці привезли медалі всіх проб з Кубка України
Фехтувальники-паралімпійці, які навчаються в УжНУ, здобули чимало нагород на Кубку України, який 6–11 квітня проходив на олімпійській базі в Конча-Заспі. У доробку нашої команди під керівництвом викладача Ужгородського університету Емілії Мадяр-Фазекаш – 6 медалей різного ґатунку.

Так, студент І курсу факультету здоров’я і фізичного виховання, член паралімпійської збірної України Максим Магула виборов перше місце в шпазі. Окрім цього, хлопець здобув срібну нагороду в змаганнях з рапіри. До речі, у рапірі ще одна медаль – «бронзова» – у нашого випускника Тимура Попадича.

Ужнівські фехтувальники-паралімпійці привезли медалі всіх проб з Кубка України

П’ятикурсниця факультету суспільних наук Надія Дьолог завоювала в Конча-Заспі два «срібла» – у рапірі та шаблі.

Таким чином, закарпатська команда опинилася серед лідерів у загальному заліку на Кубку України. У турнірі брали участь представники 6 областей.

За інформацією викладача кафедри фізичного виховання
Емілії Мадяр-Фазекаш – для Медіацентру УжНУ