Закарпатський гуморист №1 Павло Чучка став членом літклубу «Читаємо разом»

Розмова з гостем майже вдвічі перевищила заплановану тривалість

Закарпатський гуморист №1 Павло Чучка став членом літклубу «Читаємо разом»
3 квітня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф.Потушняка вчергове засідав літературний клуб «Читаємо разом». Цього разу гостем зустрічі став бізнесмен, філолог і фіґляр №1 нашого краю Павло Чучка.

Модерувала захід традиційно очільниця клубу, випускниця українського відділення УжНУ та журналістка Медіацентру Іванка Когутич. Вона розповіла присутнім, що розмову з паном Чучкою запланували ще на 1 квітня, однак із насиченого графіку бізнесмену-філологу вдалося вихопитися не зразу. Саме святкування Дня дурня обмежив характерним постом у «Фейсбуку».

Закарпатський гуморист №1 Павло Чучка став членом літклубу «Читаємо разом»

Гість клубу розповів про будні одної з найвідоміших туристичних цікавинок регіону – ресторану «Деца у нотаря», яким керує. На питання, чи бере до себе на практику молодь, пан Чучка відповів: «До мене часто приходять студенти-туризмознавці, яким і читаю лекцію про кулінарні особливості Закарпаття. Розказую і про перше, і про друге, і про компот. Тому виходить дуже насичено – тож це, мабуть, залишається для студентів одним із кращих споминів про практику». Особливостями закарпатської кухні поділився й із присутніми.

Питання завсідників клубу щодо літературної діяльності Павла Павловича стосувалися здебільшого того, чи візьметься знову за перо, і якщо так, то в яких жанрах хотів би спробувати себе. Серед гостей вечора було чимало читачів Чучки, котрі з усмішкою згадували кумедні рядки його творів. До слова, нині гуморист виношує ідею для книги – хоче видати збірку 365 заряджених позитивом оповідань на кожен день року.

Закарпатський гуморист №1 Павло Чучка став членом літклубу «Читаємо разом»

У завершальній частині зустрічі присутні розпитували пана Чучку про організацію літературних фестивалів, що відбувалися в області ще кілька років тому, та про ставлення до популярних нині «закарпатськомовних» музичних гуртів. Так, розмова з гостем майже вдвічі перевищила заплановану тривалість. Однак зустріч виявилася плідною, залишивши хороший спомин про себе в усіх присутніх.

Після засідання модераторка Іванка Когутич надала гостеві статусу почесного члена літклубу «Читаємо разом» і пообіцяла запрошувати його на наступні заходи. Відтак охочі продовжили спілкування в неформальній атмосфері.

Антоніна Чундак,
фото Наталії Павлик