З перспективами навчання на філфаку олімпійців-словесників Ужгорода ознайомила завідувачка кафедри української літератури

Понад 100 представників загальноосвітніх шкіл обласного центру, 17 із яких – 11-класники, дістали цікаву інформацію про всі спеціальності факультету та нововведені освітні програми

Валентина Барчан
Про майбутнє випускників ужгородських шкіл на філологічному факультеті Ужгородського національного університету йшлося 20 листопада на зустрічі учасників міської олімпіади українських словесників із завідувачкою кафедри української літератури, професоркою Валентиною Барчан.

Понад 100 представників загальноосвітніх шкіл обласного центру, 17 із яких – учні 11-х класів, дістали цікаву інформацію про всі спеціальності факультету та нововведені освітні програми «Українська мова та література. Зарубіжна література», «Українська мова і література. Англійська мова і література», «Українська мова і література в закладах загальної середньої освіти з мовами навчання нацменшин», «Філологія. Літературна творчість. Документознавство».

За інформацією кафедри української літератури