Збірна УжНУ гідно виступила на фінальному етапі студентської баскетбольної ліги України

За підсумками турніру команда Ужгородського університету посіла 4 місце

2–6 квітня у Рівному відбувався завершальний етап Студентської баскетбольної ліги України дивізіону «Галичина». До фіналу вийшло 8 команд, серед яких і збірна Ужгородського університету.

Команди грали в двох групах по 4 університети в кожній. Ужнівцям конкуренцію склали представники Рівного (команда «Водник» з Національного університету водного господарства та природокористування), Вінниці (гуманітарно-педагогічний коледж) та Хмельницького (університет управління та права).

Перший поєдинок наші хлопці зіграли проти господарів. З перших і до останніх хвилин суперник агресивно захищався й добре атакував, про що свідчить і рахунок 82:57 на користь ровенців. Наступний матч проти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу майже весь час тривав на рівних, але наприкінці наші студенти виявилися точнішими й перемогли з рахунком 78:63. Остання гра в групі вирішувала вихід до наступний раунду,тож ужгородці були сповнені рішучості й врешті розгромили представників Хмельницького університету управління та права – 100:60.

У півфіналі команда УжНУ зустрілася зі Львівською політехнікою (цей колектив грає у вищій лізі). Завдяки досвіду й агресивному захисту львів’яни більш ніж упевнено перемогли – 120:56.

Поєдинок за третє місце проти ще одної команди вищої ліги – з Тернопільського національного економічного університету – відбувався за жорсткої боротьби, але необов’язкові втрати не дозволили нашим перемогти – гра закінчилася з рахунком 77:56 на користь суперника.

Тож за підсумками турніру команда Ужгородського університету посіла 4 місце.

Вл. інф.