Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Зізнайся у коханні – отримай приз!

Цукерки, шоколад і книга від голови одного з найжіночніших підрозділів вишу Михайла Рошка дісталися студентам ФІФ за найгарніше та найромантичніше любовне зізнання

0 79

На факультеті іноземної філології УжНУ знають: навіть якщо вам не поталанило отримали подарунок на Валентинів день від коханих – його вам вручить декан!

Цукерки, шоколад і книга від голови одного з найжіночніших підрозділів вишу Михайла Рошка взамін на найгарніше та найромантичніше любовне зізнання. Впродовж Дня закоханих студенти факультету писали «листи любові» до найбажаніших та кидали їх у спеціальну скриньку.

Ось деякі з них: «Яка ж я рада, що ти з’явився у моєму житті – мій довгоочікуваний принц. Ти – мрія кожної дівчини, а я просто улюблениця долі, яка здійснила цю мрію. Люблю…», «Коли читаю твої повідомлення – хочу якнайскоріше тебе почути; коли чую твій голос – хочу тебе побачити; коли бачу – хочу торкнутися твоєї руки…мені завжди не вистачатиме тебе…».

Право визначити переможців дісталося викладачам ФІФ. Відтак перше місце з найбільш чутливими та креативними зізнаннями розділили другокурсниці Аліна Паньора, Ксенія Гургурова та Анна Гапонова, срібло здобула студентка 2-го курсу Мирослава Білинець, 3-є місце дісталося другокурсниці Вікторії Стецько.

Вітаємо дівчат із перемогою та бажаємо ніколи не втрачати відчуття кохання, адже саме від нього народилося все прекрасне на землі!

Юлія Шипович

Залишіть відповідь