Друге місце в інтелектуальній грі – за істориками, «бронзу» виборола команда природничо-гуманітарного коледжу

Призери змагання
Викладачі факультету інформаційних технологій повторили успіх студентів підрозділу, які в цьогорічній спартакіаді вибороли перше місце з шахів. Команду факультету склали професор Йожеф Головач, доценти Олександр Міца та Юрій Білак.
Під час змагань
Матова комбінація

«Золото» спартакіадної першості з шахів – у викладачів факультету інформаційних технологійКоманда факультету інформаційних технологій набрала 13,5 очок з 15 можливих. Друге місце за істориками – 11,5 очок. «Бронзу» виборола команда природничо-гуманітарного коледжу – 8 очок. Загальні результати змагань наведені в таблиці нижче.

Зауважимо, що в цьогорічній спартакіаді команда викладачів факультету інформаційних технологій виступає з високими показниками: третє місце – з бадмінтону, друге місце – з шашок. У командному заліку інформатики й айтішники наразі посідають перше місце серед факультетів Ужгородського університету.

До слова, викладацький склад факультету інформаційних технологій порівняно молодий. Середній вік його викладачів – 40 років. І приємно, що колектив на практиці доводить справедливість прислів’я «У здоровому тілі – здоровий дух».

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін доцента Олександра Лавера