Біологічний факультет відрахував своїх бакалаврів за… успішне навчання☺

Біологічний факультет відрахував своїх бакалаврів за... успішне навчання☺

11 липня в УжНУ вручили дипломи бакалавра випускникам біологічного факультету. Загалом підрозділ має цьогоріч 117 випускників, з них 12 – отримали документи про вищу освіту з відзнакою.

Відкрив захід вступним словом проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма. Далі до слова запросили деканесу підрозділу Ярославу Гасинець, яка привітала студентів із закінченням навчання та щиро побажала успіхів у майбутньому: «Попереду найскладніший іспит – доросле життя, тож нехай обраний вами напрямок стане довгим і широким шляхом у галузі біології». Також повідомила дві новини: «Ви відраховані» та «Ви відраховані за успішне навчання»! ☺

Диплом вручає Ярослава Гасинець

Крім того, студентів привітали зі святом завідувач кафедри генетики, фізіології рослин та мікробіології Михайло Вакерич, завідувач кафедри зоології Федір Куртяк та викладач кафедри ботаніки Андрій Сойма.

Відтак перейшли до церемонії вручення. Окрім офіційної частини, гостей свята ще й розважили музичними номерами студенти Віталій Дербак та Марина Кушнір.

Ми приєднуємося до всіх привітань і бажаємо випускникам успіхів на професійній ниві задля добробуту нашої країни!

Тетяна Боць,
фото авторки та біологічного факультету