Чому варто вчитися і чим унікальний 4-й гуртожиток – математикам розповідав успішний випускник факультету

Іван Кузів – маркетолог у компанії MacPaw, яка працює над розробкою програмного забезпечення для комп’ютерів на основі Mac OS

0 1 480
4 травня у гості до математиків завітав випускник факультету Іван Кузів, аби поділитися з нинішніми студентами власним досвідом і висновками, яких дійшов після закінчення навчання на математичному.

Тепер Іван – маркетолог у компанії MacPaw, яка працює над розробкою програмного забезпечення для комп’ютерів на основі Mac OS, а в роки навчання в УжНУ хлопець був звичайнісіньким студентом – таким самим, як ті, хто прийшов його послухати. Розповів, що роки на матфаку витрачені не даремно – шкодує лише за втраченими можливостями навчатися, бо деякі пари, як це притаманно всім студентам, прогулював.

Основа для нього як маркетолога – математична статистика та матлогіка. Тепер ці знання особливо згодилися, тож довелося наверстувати змарноване, шукати потрібну інформацію в підручниках та навіть телефонувати своїм викладачам. Зізнається: у бібліотеці 4-го гуртожитку УжНУ є такі матеріали, яких не знайти в Інтернеті та навіть столичних книгозбірнях чи книгарнях.

Студент Діма Койтюк залишився задоволеним зустріччю: «Своєю розповіддю Іван нас мотивував. Нині це особливо актуально, адже на носі модулі, заліки та іспити і ми якраз відновлюємо для себе проґавлене за семестр. Його приклад доводить: якщо вчитися й докладати зусиль, аби дізнаватися нове, то можна досягти значних висот у житті».

Ксенія Шокіна
Фото Асі Свид