Декан філфаку Галина Шумицька розповіла про спеціалізацію «Реклама і зв’язки з громадськістю» в ефірі обласного ТБ

Якщо цікавить інформація про можливість здобути відносно новий фах в Ужгородському університеті – дізнавайтеся всього за 20 хвилин

0 1 582
30 березня у студії програми «Ранок на Тисі» обласного телеканалу «Тиса 1» декан філологічного факультету Ужгородського університету, доцент кафедри журналістики, директор Медіацентру УжНУ Галина Шумицька розповідала глядачам про особливості недавно відкритої на факультеті спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Тож, якщо вас цікавить можливість здобути відносно новий фах в Ужгородському університеті, хочете з’ясувати для себе, що спільного й відмінного у професіях журналіста, піарника й рекламіста; які перспективи працевлаштування майбутніх фахівців цих спеціальностей, – дізнавайтеся про це з 20-хвилинного відео.