Дмухай бульбашки та усміхайся: в Ужгороді відбувся Булькфест

Дмухай бульбашки та усміхайся: в Ужгороді відбувся Булькфест

Увага-увага! Місто заполонили мильні бульбашки та хороший настрій! 14 березня в центрі Ужгорода відбувся традиційний весняний Булькфест.

Ось уже котрий рік весну в Ужгороді зустрічають мильними бульбашками – чудова нагода подуркувати й на деякий час відчути себе дитиною. Свято бульбашок, до слова, у нас організовують ще з 2010 року. Головна ідея – нести позитивні емоції – з того часу не змінилася.

Організатор фесту Федір Шандор каже: «Бульбашки – це радість, легкість і нагода повернутися в дитинство. 17 березня відзначаємо День Святого Патріка (він був кельтом, а кельти жили й на Закарпатті), у ці дні відбувається щорічний збір пивоварів, а на додачу ще й стартує теплий туристичний сезон – маємо аж три приводи для радощів. То чому б не порадіти?»

Участь у веселощах узяло понад 30 студентів із різних факультетів УжНУ та навіть однієї зі шкіл міста.

Ксенія Шокіна