Місцевий час

• Часова зона: America/New_York

Expired!

Добір кандидатів на навчання на кафедрі військової підготовки

З 1 березня 2019 року кафедра військової підготовки УжНУ проводить підготовчі заходи щодо добору кандидатів на навчання на кафедрі за програмою підготовки офіцерів запасу.

Термін навчання – два роки. По завершенні навчання випускникам присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».

На навчання на конкурсних засадах приймаються громадяни (чоловічої та жіночої статі), які мають вищу освіту чи здобувають її в УжНУ та інших вищих навчальних закладах, у тому числі студенти магістратури, а також студенти заочної форми навчання та аспіранти.

Підготовка офіцерів запасу проводиться за спеціальностями:

• бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;
  • бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії;
  • бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення;
    психологія.

Випускники кафедри мають змогу служити на добровільних засадах на офіцерських посадах у Збройних Силах України, Службі безпеки України, Держприкордонслужбі України, Національній гвардії України, Національній поліції України та інших силових і правоохоронних структурах.

Більш докладну інформацію про правила добору та умови навчання можна отримати на кафедрі військової підготовки УжНУ за адресою: м. Ужгород, вул. Тлехаса, 16/8 (Новий район міста), або на офіційному сайті університету.

Прийом документів з 1 березня по 30 квітня 2019 року.

При собі мати:

• Паспорт громадянина України.
  • Приписне свідоцтво (ступінь обмеження за станом здоров’я не більше СО-3).

Проведення конкурсного відбору з 15 травня по 27 травня 2019 року згідно з графіком.

З правилами відбору можна ознайомитись ТУТ.

Контактний телефон: +380505048953.

The event is finished.