Місцевий час

• Дата: 23.04.2020
  • Час (чи тривалість): 02:00 - 11:00

Expired!

Конференція «Актуальні проблеми філології та журналістики»

23-24 квітня 2020 року в в Ужгородському національному університеті відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики».

Напрямки роботи конференції: мовознавство, літературознавство, соціальні комунікації.

Співорганізатори конференції:

• Філологічний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет»,
  • Відділ славістичної лінгвістики та лексикографії Слов’янського інституту Академії наук Чеської Республіки,
  • Кафедра україністики Пряшівського університету (Словацька Республіка),
  • Інститут слов’янської філології Щецинського університету (Республіка Польща)
  • Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, словацька, чеська.

Заплановано видати збірник матеріалів до початку роботи конференції. Передбачена також цікава культурна програма для учасників.

Прийом заявок для участі до 15 березня 2020 року.

Умови участі – за покликанням.

The event is finished.