Місцевий час

25.05.2019
Expired!

Конкурс «Зелене Закарпаття»

Оголошено конкурс «Зелене Закарпаття». Для участі потрібно написати аналітичну статтю на екологічну тематику, яка би висвітлювала успіхи чи проблеми лісового господарства Закарпаття. До участі не приймаються короткі замітки.

Прийом робіт триває з 25 квітня до 25 травня. Обсяг – не менше одного друкованого аркуша A4 формату. Матеріали можна передати до організаційного комітету через доцента кафедри журналістики філологічного факультету УжНУ, заступника голови Закарпатської організації Національної спілки журналістів Закарпаття Володимира Тарасюка та надсилати на електронні адреси: zhyrnalpablo@gmail.com, zakspilka@gmail.com із темою: «На конкурс «Зелене Закарпаття». Обов’язково зазначити ім’я, прізвище, вік, курс та телефон.

Організатори: Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, Інформаційне агентство «Закарпатський інформаційно-діловий оглядач» (ЗІДО), ГО «Центр Закарпатських розслідувань» ЦЕЗАР, кафедра журналістики філологічного факультету УжНУ, Закарпатська обласна організація Національної спілки журналістів України.

Нагородження переможців відбудеться 6 червня, у День журналіста України. Винагорода: третє місце – 2 тис. грн., друге – 3 тис. грн., перше – 5 тис. грн. Також переможці отримають запрошення на подачу документів для вступу до Закарпатської обласної організації національної спілки журналістів України.

The event is finished.