Місцевий час

• Час (чи тривалість): 08:00 - 10:00

Expired!

Вхід вільний

Науковий симпозіум пам’яті о. Анатолія Кралицького «На службі Богу і рідному народу»

11 лютого 2019 р. в Ужгороді відбудеться науковий симпозіум з нагоди 125-річчя відходу до вічності дослідника Закарпаття о. Анатолія Кралицького, ЧСВВ, під назвою «На службі Богу і рідному народу».

Місце проведення: зала засідань Вченої ради УжНУ, (ректорат, ІІ поверх, площа Народна, 3).
Дата та час: 11 лютого, 15:00.

• Вітальне слово організаторів
  • Доповіді:
  • Життєвий шлях та служіння о. Анатолія Кралицького, ЧСВВ (о. Єронім Грім, ЧСВВ, віце-ректор з навчальної частини ВІФБС);
  • Державна мадяризація та Мукачівський осередок василіян за ігуменства о. Анатолія Кралицького, ЧСВВ (Віктор Кічера, к. і. н., доцент УжНУ);
  • Духовно-виховні моменти у художній творчості о. Анатолія Кралицького, ЧСВВ (о. магістр Михайло Михайлець, співробітник Інституту Історії Церкви МГКЄ);
  • Національна та релігійна ідентичність о. Анатолія Кралицького, ЧСВВ (Володимир Мороз, к. і. н., науковий співробітник Інституту Історії Церкви УКУ).
  • Дискусія

Організатори заходу: Провінція Св. Миколая Василіянського Чину Св. Йосафата в Україні, Інститут історії Церкви МГКЄ, Інститут історії Церкви УКУ, Ужгородський національний університет.

The event is finished.