«Хрестики-нулики» по-матфаківськи: студенти розробили робота, з яким можна змагатися у відомій грі

Маніпулятор придумали студенти-першокурсники спеціальності «Системний аналіз» Євген Хававка та Роберт Шимон під керівництвом доцента Андрія Брили

Євген Хававка та Роберт Шимон
Як гадаєте, чи до снаги вам перемогти штучний інтелект? Звісно, хотілося б, щоб питання стояло по-іншому: «Чи зможе комп’ютер у вас виграти», але сучасні технології часто розумніші за нас. На математичному факультеті студенти розробили маніпулятор, за допомогою якого можна грати в «Хрестики-нулики».

Цього року на математичному факультеті почав функціонувати безкоштовний гурток робототехніки для школярів і студентів. Маніпулятор гри в «Хрестики-нулики» розробили студенти-першокурсники спеціальності «Системний аналіз» Євген Хававка та Роберт Шимон якраз у рамках цих занять під керівництвом доцента Андрія Брили.

Розробка розпізнає зображення, «продумує» можливі варіанти й робить хід. Як це працює – дивіться у нашому відео.

Ксенія Шокіна,
відео Віталія Завадяка,