Місцевий час

• Час (чи тривалість): 04:00 - 05:30

Expired!

Брифінг до Дня української дипломатії

Центр міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ, Інформаційний Центр Європейського Союзу в УжНУ, кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій факультету історії та міжнародних відносин 23 грудня об 11.00 проведуть брифінг до Дня української дипломатії та підіб’ють підсумки зовнішньополітичної діяльності України в 2020 році.

Захід відбудеться онлайн-форматі на платформі Google-Meet за посиланням.

Будуть розглянуті питання:

• Продовження стратегічного партнерства з НАТО;
  • Можливостей та перспектив європейської інтеграції України в умовах пандемії;
  • Двосторонніх відносин України з країнами ЄС (особливо з країнами сусідами);
  • Участі України в діяльності міжнародних організацій (ООН).

У брифінгу візьмуть участь: декан факультету історії та міжнародних відносин УжНУ, професор Іван Вовканич; Голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе; віцепрем’єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина; Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині, Голова Дунайської комісії Любов Непоп; радник Постійного представництва України при ООН Сергій Дворник; директор представництва міністерства закордонних справ України в м. Ужгород  Дмитро Керечанин; декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету ім. В. Стуса (м. Вінниця), доцент Юрій Теміров; завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, доцент Віталій Андрейко; директор Центу міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ, професор Ігор Тодоров; професори та доценти кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Альона Алмашій, Євген Бевзюк, Олеся Бенчак, Юрій Копинець, Діана Купар, Ганна Мелеганич, Юрій Метелешко, Оксана Свєженцева, Петро Токар, Михайло Шелемба, Марта Шелемба.

Контактні особи: проф. Ігор Тодоров (тел.: +38 050 278 5354), Марта Шелемба (тел.: +38 095 034 7216).

The event is finished.