Місцевий час

21.03.2018
Expired!

вільний

Дедлайн реєстрації на ІІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці»

Шановні колеги! Запрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки, бухгалтерського обліку, контролю, економічного аналізу, аудиту, фінансової звітності, оподаткування та суміжних дисциплін взяти участь у ІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Удосконалення обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування в сучасних умовах інтеграційних процесів у світовій економіці», яка відбудеться на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у м. Ужгород 18-19 квітня 2018 року.

КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦЮВАТИМЕ ЗА НАПРЯМАМИ:

1. Міжнародний та національний досвід розвитку бухгалтерського обліку і контролю як науки та практичної діяльності;

2. Управлінський облік та економічний аналіз у системі оперативного і стратегічного управління підприємством;

3. Оподаткування, звітність і аудит: сучасний стан і перспективи розвитку;

4. Регіональні і глобальні проблеми розвитку економіки.

Під час організації конференції приймаються наукові статті до фахового наукового журналу «Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка». Випуск 1 (51). Журнал зареєстровано в міжнародних наукометричних базах INDEX COPERNICUS, РІНЦ (Російська Федерація), ResearchBib (Японія), Google Scholar (США), Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського (Україна). Більш детальна інформація щодо вимог по написанню наукової статті знаходиться на офіційному сайті Наукового віснику Ужгородського національного університету. Серія “Економіка”: http://www.visnykekon.uzhnu.edu.ua

Останній термін прийняття матеріалів до друку – 21 березня 2018 року (включно).

Форма участі: очна і заочна.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська.

Зареєструватися для участі в заході можна за посиланням.

Для участі у роботі конференції та публікації тез необхідно до 21 березня 2018 р. надіслати на електронну адресу: сonf.koa@uzhnu.edu.ua

• Заявку на участь у конференції;
  • Електронний варіант тез доповіді;
  • Скановану копію квитанції про оплату організаційного внеску за участь у роботі конференції та за публікацію наукової статті.

Детальна інформація про захід міститься в додатку до цього листа або на сайті кафедри обліку і аудиту.

З повагою організаційний комітет.

Координати оргкомітету:
Кафедра обліку і аудиту
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
вул. Університетська, 14а, м. Ужгород,
Україна, 88015