Круглий стіл «Податки і бізнес: пошук оптимальних рішень у 2018 році»
Закарпатський осередок Ліги студентів АПУ

Організатор

Закарпатський осередок Ліги студентів АПУ
Веб-ресурс організатора
Зареєструватися

Місцевий час

• Часова зона: America/New_York
  • Дата: 01.12.2017
  • Час (чи тривалість): 03:00
Зала засідань Вченої ради УжНУ (мала)

Місце події

Зала засідань Вченої ради УжНУ (мала)
площа Народна 3, Ужгород, Закарпатська область, Україна
Тип події

Expired!

Час

Круглий стіл «Податки і бізнес: пошук оптимальних рішень у 2018 році»

1 грудня, о 10:00, у залі засідань Вченої ради УжНУ (пл. Народна, 3, ІІ поверх), відбудеться круглий стіл «Податки і бізнес: пошук оптимальних рішень у 2018 році».

Захід присвячений актуальним питанням, що стосуються податків та бізнесу, раціональних шляхів розв’язання проблем, їх взаємодії.

Формат заходу включає 3 панельні дискусії за тематичними блоками, в яких візьмуть участь визнані фахівці та експерти, а також всі учасники та запрошені гості.

Розмова йтиме про податкові виклики для бізнесу у 2018 році, нововведення у податковому законодавстві, реформу органів фіскальної служби, а також актуальну судову практику розгляду податкових спорів.

Участь у заході візьмуть представники місцевого бізнесу, влади, юридичних компанії, а також адвокати, громадські діячі, студенти та викладачі юридичного факультету УжНУ.

Організатори заходу: студенти юридичного факультету УжНУ (Закарпатський осередок Ліги Студентів АПУ),

Юридична компанія “Греца&Партнери”, Головне управління ДФС у Закарпатській області.

Щоб усі учасники мали змогу отримати роздаткові матеріали, – потрібна реєстрація