Філологічний факультет УжНУ

• Дата: 26.04.2018 - 27.04.2018
  • Час (чи тривалість): 03:00 - 11:00

Місце події

Філологічний факультет, ІV поверх головного корпусу УжНУ, 429 ауд.
вул. Університетська, 14, Ужгород, Закарпатська область, Україна

26.04.2018 - 27.04.2018
Expired!

Час

вільний

26–27 квітня 2018 року на філологічному факультеті УжНУ вже втретє відбудеться Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики». Науковий форум такого рівня для молодих учених проходить на базі філфаку нашого вишу кожні два роки.

Цьогоріч у конференції виявили бажання взяти участь молоді вчені із 17 регіонів України. Зголосилися учасники і з 11 інших країн: Білорусі, Польщі, Росії, Чорногорії, Узбекистану, Болгарії, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Сербії і навіть із Тайваню. Загалом заявки на участь у конференції подали понад 170 студентів та аспірантів.

Уже традиційно робота наукового форуму буде організована за трьома напрямами: мовознавство, літературознавство, соціальні комунікації. Відкриття і пленарне засідання відбудеться 26 квітня о 10 годині в 429 аудиторії на філологічному факультеті в головному корпусі УжНУ, секційні засідання (загалом працюватиме 14 секцій та підсекцій) розпочнуться з 14 години.

Крім того, учасники матимуть цікаві екскурсії Ужгородом і замками Закарпаття.