Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 11:00

Expired!

08:00 - 18:00

24 травня в Ужгородському національному університеті відбудеться V міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики».

Напрямки роботи конференції:

1. Мовознавство.
2. Літературознавство.
3. Соціальні комунікації.

Робочі мови конференції: усі словʾянські, англійська, німецька.

За підсумками роботи наукової конференції заплановано видати збірник наукових праць «Студії з філології та журналістики» Випуск 7 (паперовий варіант та електронну версію).

Для участі в конференції необхідно до 15 травня 2022 року надіслати на електронну скриньку interkonfer5@gmail.com :

• заявку з темою доповіді;
  • матеріали доповіді;
  • відскановану рекомендацію матеріалів до друку, підписану науковим керівником.

Файли потрібно назвати за взірцем:
Місяйло_заявка, Місяйло_матеріали, Місяйло_рекомендація.

Заявка на участь, вимоги та взірець оформлення матеріалів – за посиланням.

The event is finished.