Місцевий час

05.11.2021
Expired!

День кар’єри ЄС: Ужгород

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в офлайн- та онлайн-заходах «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Ужгород 4-5 листопада 2021 року. Співорганізаторами події є ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Інформаційний центр ЄС факультету історії та міжнародних відносин цього університету.
День кар'єри ЄС: Ужгород

4 листопада 2021 р., 10:00
Відкриття «Дня кар’єри ЄС»
(формат офлайн)

Ректорат ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
м. Ужгород, пл.Народна,3 (Зал Вченої ради УжНУ)

Спікери: Король Ігор, д. фіз.–мат. н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Ужгородського національного університету.
Давидова Вікторія, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні.

4 листопада 2021 р., 10:15
Панельна дискусія:
«Професійний розвиток та європейська інтеграція»
(формат змішаний)

Ректорат ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
м. Ужгород, пл.Народна,3 (Зал Вченої ради УжНУ)

Модератор: Тодоров Ігор, д. і. н., професор.

Спікери:
1. Черніков Денис, менеджер проєкту “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”
2. Король Ігор, д. фіз.–мат. н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Ужгородського національного університету
3. Пацкан Олександр, заступник голови Закарпатської ОДА (з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)
4. Андрейко Віталій, к. і. н., доцент, зав. каф. МССК
5. Мацепура Ірина, директор ТОВ «ВГСМ»
6. Фущич Юрій, директор Закарпатського обласного центру зайнятості
7. Свєженцева Оксана, к. і. н., доцент, начальник відділу міжнародних зв’язків УжНУ
8. Кайнер Леся, керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді
9. Тодоров Ігор, д. і. н., професор кафедри МССК
10. Яцьків Марія, к. філол. н., начальник Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування УжНУ
11. Шелемба Марта, к. пол. н., ст. викл. кафедри МССК, директор Інформаційного Центру ЄС факультету історії та міжнародних відносин УжНУ

4-5 листопада 2021 р.
Тренінги soft skills
(формат онлайн)

4 листопада 2021 р., 12:00, Тренінг № 1

«Конфлікти: сутність, типи, етапи та способи управління»

Тренерка: Мелеганич Ганна, к. політ.н., доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій
4 листопада 2021 р., 14:00, Тренінг № 2
«Кар’єрна траєкторія: як написати власний сценарій професійного розвитку»

Тренерка: Бутурлакіна Тетяна, к. е. н., доцент, кар’єрний консультант, директор Центру кар’єри УжНУ
5 листопада 2021 р., 11:00, Тренінг № 3
«Міжнародна студентська мобільність: як це працює в УжНУ»

Тренерка: Свєженцева Оксана, к. і. н., доцент, начальник відділу міжнародних зв’язків УжНУ
________________________________________________________________________________________________
5 листопада 2021 р., 13:00, Тренінг № 4
«Мистецтво щоденної дипломатії»

Тренерка: Купар Діана, к. і. н., доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Посилання на реєстрацію для участі в тренінгах: https://forms.gle/XvXfhoo5sxHzzQvw9

Наша подія у Facebook: https://fb.me/e/2FKCppYAz

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

The event is finished.