Місцевий час

• Час (чи тривалість): 02:00 - 17:55

01. - 21.11.2018
Expired!

Конкурс есе «Що я можу зробити для рідного краю/рідного міста/громади?»

Закарпатський обласний ресурсний центр громад та Центр зі сталого розвитку Ужгородського національного університету при підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні оголошує конкурс есе серед студентів Ужгородського національного університету.

Конкурс есе «Що я можу зробити для рідного краю/рідного міста/громади?»Для участі у конкурсі необхідно написати коротке есе на тему «Що я можу зробити для рідного краю/рідного міста/громади?» та надіслати за адресою dev-center@uzhnu.edu.ua до 21 листопада 2018 року.

Тема есе зумовлена тим, що у 2017 році Україна завершила процес адаптації 17 Цілей сталого розвитку до 2030 року (ЦСР), схвалених 25 вересня 2015 року на Саміті ООН з питань сталого розвитку. В результаті було підготовлено Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка містить перелік адаптованих завдань, показників для їх моніторингу та їх прогнозні значення та яка «надає орієнтири розвитку України до 2030 року».

Успіх України у досягненні ЦСР, великою мірою буде залежати від того, наскільки ефективно будуть реалізовані стратегії, програми, заходи по їх досягненню на регіональному та місцевому рівнях, на рівні громад та громадських ініціатив. Та всі ми маємо усвідомити, що успіх залежить від кожного з нас.

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ

• Робота повинна відповідати темі конкурсу, бути викладеною у формі твору-есе, тобто у вільній формі висвітлювати особисте ставлення конкурсанта та його роздуми щодо запропонованої теми;
  • Есе повинно бути написане українською мовою;
  • Есе повинно бути оригінальною роботою без будь-якого плагіату. У разі використання літератури й інших джерел посилання на них обов’язкове;
  • Від одного автора приймається лише одне есе обсягом не більше трьох сторінок, включно з посиланнями;
  • Конкурсні роботи мають подаватися у форматі Microsoft Word, стиль Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5; поля по 2 см з кожної сторони; вирівнювання по ширині;
  • У супровідному листі до твору необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові автора, вік, навчальний курс, факультет, контакти.

НАГОРОДЖЕННЯ

Автори есе, що переможуть у конкурсі:

• Отримають запрошення презентувати свої есе на конференції «Сталий розвиток Закарпаття: від стратегії до конкретних дій», що проходитиме в м. Ужгороді 28 листопада 2018 р. за широкої участі представників влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, освіти, бізнесу.
  • Отримають цінні подарунки та сертифікати.

ЖУРІ КОНКУРСУ

Для організації конкурсу і визначення кращих робіт формується журі конкурсу з представників ПРООН, УжНУ, Закарпатської обласної ради та ОДА, Ужгородської міської ради.

Журі конкурсу здійснює оцінку робіт, представлених на конкурс та своїм рішенням визначає 5 переможців конкурсу у п’яти номінаціях:

• актуальність викладених думок та цілеспрямованість ідей;
  • послідовність та логіка в аргументації висловлення своєї точки зору;
  • практичність висновків та пропозицій;
  • щирість та усвідомлення особистої відповідальності перед суспільством;
  • неординарність погляду автора і креативність.

Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ: 21 листопада 2018 р. (включно).

З будь-якими питаннями щодо умов конкурсу прохання звертатися до координатора Закарпатського обласного ресурсного центру громад Любові Павлович (liubov.pavlovych@undp.org; тел. +380504177451) та координатора Центру зі сталого розвитку Ганни Мелеганич (hanna.melehanych@uzhnu.edu.ua; тел.+380509093018).

The event is finished.