Місцевий час

• Дата: 16.11.2023
  • Час (чи тривалість): 07:30 - 09:00

Expired!

Лекція-подкаст «Руйнуємо бар’єри: молодь проти обмежень»

16 листопада проходитиме лекція-подкаст «Руйнуємо бар’єри: молодь проти обмежень». Її мета – розказати про коректну термінологію у спілкуванні з маломобільними групами, а також сформувати актив молоді, який допоможе зробити місто більш інклюзивним. Крім того, організатори ставлять перед собою глобальне завдання – створити умови для формування інклюзивного суспільства, яке було б лояльним до кожного.

Подія відбудеться у форматі живої лекції-подкасту за участі успішних людей з інвалідністю.

Серед запрошених гостей – Марина Сташина-Неймет, регіональна координаторка проєкту «Підтримка ВПО в Україні» у Закарпатській області, фахівчиня з регіонального розвитку в м. Ужгород програми «Мріємо та діємо», громадська активістка.

А також Сергій Летучий, ментор програми UPSHIFT, співак, автор- виконавець, громадський діяч.

Психологиня-лекторка подкасту – Марта Михайлець, фахівчиня з психологічного здоров’я, тренерка, керівниця ужгородського осередку психолого-ресурсного і культурно-освітнього простору БО «Дерево мого життя».

Модеруватиме зустріч Олена Біланіна, голова Ужгородської молодіжної ради, ведуча авторської програми «Молодіжна політика в дії» на інтернет- радіо «Єден», членкиня Молодіжної ради при Закарпатській ОДА/ОВА, амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина в Закарпатті.

Локація: Ужгородський національний університет, вул. Університетська, 14, кабінет 429.
Час: 14:30

Запрошуємо до участі журналістів, громадських активістів, молодь і всіх охочих, кому важлива тема інклюзії в Україні.

Організатори: команда «Rules Makers», Балко Яна, Коваль Софія, Андрусик Вероніка, ментор Летучий Сергій.

Участь у заході за реєстрацією: https://forms.gle/oVa39trze2GZmKSJ8

Сторінка проєкту в інстаґрамі

У разі питань щодо своєї участі, уточнень або додаткових пропозицій, будь ласка, пишіть команді організаторів:

Балко Яна (balko.yana1@student.uzhnu.edu.ua), Коваль Софія (koval.sofiia@student.uzhnu.edu.ua)
Андрусик Вероніка (andrusyk.veronika@student.uzhnu.edu.ua

Ця публікація була створена у межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Норвегії. Її зміст є відповідальністю учасників програми UPSHIFT та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ та уряду Норвегії.

The event is finished.