Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 11:00

Expired!

08:00 - 18:00

Майстер-клас «Достовірна діагностика збудника інфекції — ключ до успішного лікування»

Кафедра клініко-лабораторної діагностики та фармакології УжНУ запрошує фахівців у галузі бактеріології, мікробіології, клініко-лабораторної діагностики та сімейної медицини Закарпатської області взяти участь у майстер-класі «Достовірна діагностика збудника інфекції — ключ до успішного лікування».

Майстер-клас відбудеться 5-6 грудня 2022 року в лекційному залі кафедри клініко-лабораторної діагностики та фармакології Ужгородського національного університету, м. Ужгород, вул. Станційна 60А.

По завершенні заходу учасники отримають сертифікат з 20 балами безпосереднього професійного розвитку.

Для участі в майстер-класі зареєструйтесь за посиланням https://fpo.uzhnu.edu.ua/courses/751/.

The event is finished.