Місцевий час

• Час (чи тривалість): 11:30 - 13:00

Expired!

18:30 - 20:00

Майстер-клас консультанта з управління та особистісного розвитку Геннадія Полонського

Дія. Бізнес запрошує всіх охочих на зустріч з доктором економічних наук, Reader (професором) англійської школи бізнесу, відомим консультантом з управління та особистісного розвитку, автором книг, виданих в Англії, США, Канаді, Японії, Геннадієм Полонським.

Прагнете, щоб ваш бізнес поєднував в собі справжніх лідерів? Розпочніть діяти покроково. Геннадій Полонський проконсультував сотні компаній. На їхньому прикладі він поділіться з вами досвідом формування унікальної корпоративної культури.

Ми разом розглянемо:

⚡️ Етапи формування компаній та роль лідера в цьому процесі
⚡️ Як забезпечити зріст кожного члена команди та всієї компанії разом?
⚡️ Провальні та унікальні намагання змін корпоративної культури
⚡️ Як допомогти своїй команді вдало поєднувати особисте життя та роботу?
⚡️ Що сприяє на прийняття зважених рішень?

До речі, 13 жовтня 2018 Геннадій став ініціатором зустрічі та запросив Арнольда Шварцнеггера в Київ. Він взяв у нього інтерв’ю перед 8000 тисячами учасників. Тому це точно вийде цікава дискусія. Долучайтеся!

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1yL1IhxoDdrglVtZzhXzbFErUs0huJyCSezBUpuywbRQ/edit

Коли: 1 жовтня, 18:30-20:00

Де: Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес (Ужгород, вул. Університетська 14).

Вхід вільний.

The event is finished.