Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 16:55

Expired!

Mitacs Globalink запрошує студентів на стажування у Канаду

Запрошуємо студентів ІІІ курсу бакалаврату взяти участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship.

Учасники беруть участь у 12-тижневому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін.

Стажування проходить в одному з 70 університетів Канади.

Умови участі:

1. вік від 18 років;

2. володіння англійською або французькою мовою на розмовному рівні (екзамен не потрібний);

3. академічний середній бал вище 80%;

4. бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й курс) в університетах (повний список);

5. мати щонайменше один семестр, а максимум – три, до закінчення навчання, станом на вересень 2022;

6. мати можливість приїхати до Канади на стажування у період з 1 травня до 30 липня 2022 року;

7. мати можливість повернутися до України у період з 31 липня по 30 жовтня 2022 року;

8. закордонний паспорт (дійсний до січня 2023 року).

Аби податися на програму, потрібно:

1. Заповнити онлайн-заявку на участь у програмі.

2. Написати СV з описом наукових інтересів.

3. Отримати лист-рекомендацію від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів.

4. Отримати виписку з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Кінцевий термін подачі 22 вересня 2021р.

Подати заявку на участь можна за посиланням.

Контакти:Facebook.com/MitacsUA,
www.mitacsua.org