Місцевий час

• Час (чи тривалість): 03:00 - 05:00

Expired!

10:00 - 12:00

Міжнародна конференція «Чехи, словаки і українці в історичних, суспільних та культурних віражах. До 30-річчя проголошення незалежності Чеської республіки та Словацької республіки».

11- 13 травня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Чехи, словаки і українці в історичних, суспільних та культурних віражах. До 30-річчя проголошення незалежності Чеської республіки та Словацької республіки».

Організатори: факультет історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету, Інститут історії Пряшівського університету у Пряшеві, Народний архів Чеської республіки.

Мета конференції: ознайомлення з сучасними досягненнями та висвітлення результатів наукових досліджень з історії, археології, культури та зовнішньої політики Чеської республіки та Словацької республіки.

Форма проведення: очно-дистанційна.

Місце проведення: Ужгородський національний університет, м. Ужгород, пл. Народна, 3. Відкриття конференції о 10.00 год у залі засідань Вченої ради УжНУ.

Робота міжнародної науково-практичної конференції буде організована за наступними напрямами:
➢ Археологія Карпато-Дунайського регіону;

➢ Актуальні питання суспільної, політичної та культурної історії чехів і словаків від середньовіччя до сучасності.

➢ Чесько-словацько-українські суспільні, політичні, культурні та наукові відносини і контакти.

➢ Європейська та євроатлантична інтеграція Чеської республіки та Словацької республіки: досвід для України.

Робочі мови міжнародної конференції: українська, чеська, словацька та англійська.

The event is finished.