Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 11:00

Expired!

08:00 - 18:00

Міжнародна конференція «Відкрита наука України: візійний дискурс в умовах воєнного стану»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Відкрита наука України: візійний дискурс в умовах воєнного стану», яка відбудеться в Ужгородському національному університеті 26-28 квітня 2023 року.
Конференція внесена до переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023 році (Лист ІМЗО від 10.01.2023№ 21/08-9).

Робочі мови: українська, англійська, польська.

Конференція відбудеться у змішаному форматі: офлайн – в ДВНЗ «Ужгородський національний університет», онлайн – на платформі Google Meet.

За підсумками роботи заплановано видати збірник наукових праць (електронна версія). Всі учасники конференції отримають електронний сертифікат.

Участь у конференції безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно до 10 квітня 2023 р. (включно) заповнити реєстраційну електронну форму.

Більше – за покликанням.

The event is finished.