Місцевий час

• Дата: 08.09.2021
  • Час (чи тривалість): 09:30 - 11:00

Expired!

Вечір знайомств «LET’S MEET»

Студентська рада філологічного факультету організовує вечір знайомств для першокурсників «LET’S MEET». Захід відбудеться 8 вересня о 16.30 (429 ауд).

Усі студенти проходять через етап невідомого, коли кожні двері ховають за собою масу таємниць й іноді навіть лякають. На вечірці ви зможете «зазирнути у шпарини», отримати відповіді на всі запитання та хороші поради. А також заявити про себе, знайти нових друзів і весело провести час.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до дійства.

На учасників чекають цікаві історії, таємниці навчання, настільні ігри та дружня атмосфера. Можна приносити з собою ласощі. No alcohol. Just sweets.

Студентське життя невід’ємна частина навчання, тож зробимо його невимушеним та цікавим!

The event is finished.