Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Місцевий час

  • Часова зона: America/New_York
  • Дата: 15.09.2021
  • Час (чи тривалість): 01:00 - 11:00

Дата

15.09.2021
Expired!

Час

08:00 - 18:00

Всеукраїнська онлайн академія усвідомленого громадянина для студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Всеукраїнська онлайн академія усвідомленого громадянина для студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»» у рамках проєкту «Розвивайся, Дій, Впливай!», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету оголошує набір учасників і учасниць «Всеукраїнську онлайн академію усвідомленого громадянина для студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Онлайн академію створено з метою підвищення рівня громадянської свідомості, сприяння самореалізації та соціальній інтеграції студентів з інвалідністю закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, а також включення їх в повноцінне та активне життя в громадах.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАВЧАННЯ МОЖУТЬ: студенти з інвалідністю закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.

УЧАСТЬ У НАВЧАННІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.

ДАТА ПОЧАТКУ НАВЧАННЯ: 15 вересня 2021 року.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ ОДНІЄЇ ГРУПИ: 6 днів (2 модулі по 3 дні кожний протягом двох тижнів).

КІЛЬКІСТЬ НАВЧАЛЬНИХ ГОДИН: 18 годин.

Програмою курсу передбачені домашні завдання, спрямовані на закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами онлайн Академії.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: 80 осіб, які будуть розділені на 8 підгруп (по 10 осіб відповідно).

ДЛЯ НАВЧАННЯ НЕОБХІДНО: комп’ютер, ноутбук або планшет та доступ до мережі Інтернет та встановленим додатком Zoom, який можна завантажити з Play Market, додаток безкоштовний.

Учасники/ці онлайн Академії мають бути присутніми на навчанні протягом 2-х модулів.

КОЖНИЙ/НА УЧАСНИК/ЦЯ ОНЛАЙН АКАДЕМІЇ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАЄ РОБОЧИЙ ЗОШИТ, «ДОВІДНИК УСВІДОМЛЕНОГО ГРОМАДЯНИНА», ФЛЕШКУ, КАНЦТОВАРИ ДЛЯ РОБОТИ ТА СЕРТИФІКАТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ. Доставка буде відбуватися за рахунок ГО «Паросток».

Стати учасником/цею онлайн Академії можна за умови реєстрації https://forms.gle/EFKpFVVYQo94pG1d7 та мотивації.

Контакти для зв’язку і відповідей на запитання: +38(067)109-69-98 Олена Смірнова, avs.parostok@gmail.com

The event is finished.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.