Місцевий час

Expired!

Вхід вільний

Заняття плогінгом

ТОВ «Фітнес Еліт Груп» (Viper Gym) спільно з ТОВ «А.М.В. – Карпати» виробником мінеральної води «КРАЙНА» та юридичним факультетом Ужгородського національного університету, планують провести захід під назвою «Плогінг».

Плогінг – це вид спорту, який поєднує пробіжку з прибиранням сміття. Основа плогінгу як тренування — це біг, до якого додаються й інші рухи тіла: вигин, присідання, випад і стретчинг, під час яких підбирається сміття. Але найголовніше – цей вид спорту допомагає врятувати планету. Плогінг підвищує навантаження, а навколишнє середовище отримує користь від зусиль того, хто займається.

Захід організатори планують провести 2 червня, о 9:00, на території Боздоського парку м. Ужгород.

Участь у заході візьмуть працівники ТОВ «А.М.В. – Карпати», ТОВ «Фітнес Еліт Груп» та студенти юридичного факультету. Також планують взяти участь у заході працівники Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Головного територіального відділення Юстиції в Закарпатській області, студенти УжНУ та інші зацікавлені особи.

Сторінка події у Фейсбук

The event is finished.